fabrıka on komple hakkımızda 2019

Hakkımızda

1978 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Elite Otomotiv ilk faaliyet alanı olan otomotiv yedek parça ithalatı ve ihracatı ile otomotiv sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. 2000 yılında fan pervanesi üretimi için kurulan Elite Cooling firması ile Grup şirketi haline gelerek Elite Group adı altında faaliyetine devam etmiştir. Sonraki yıllarda otomotiv sektörüyle sınırlı kalmayıp farklı sektörlere fan pervanesi ve plastik aksam üretimi yaparak günümüzde 400’ü aşkın çeşitliliği ile lider fan pervanesi üreticilerinden biri haline gelmiştir.2014 yılında kendi öz sermayesi ile kurulan Elite Plast firmasının grup şirketlerine katılması ile plastik palet üretimine başlayarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile hijyenik paletlerimiz tüm gıda ve ilaç sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir. Bu palet çeşitlerimize ek olarak ağır yük için kullanılan sektörlere ve ihracata yönelik plastik palet kullanan müşterilerimize en uygun çözümü sunmaktayız. Yüksek teknoloji makine ve kontrol ekipmanları ile 15.000 m² açık 7000 m² kapalı alanı ile Tekirdağ / Muratlı ’da bulunan fabrikamızda üretimi yapılan ürünlerimiz, İstanbul / Bahçeşehir ’de bulunan idari ofis, satış ve depolama merkezimizden 32 farklı ülkeye sevk edilmektedir.

Vizyonumuz;

Kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik esaslarına dayalı ürünlerimizi sürekli geliştirerek müşteri odaklı lider firma olmak.

Misyonumuz;

Endüstrinin farklı alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan ürünleri doğal kaynaklarımızı koruma ilkesiyle üreterek tedarik zincirinin lideri ve çözüm merkezi olmak.

Değerlerimiz;

Çalışanlarımız:

Temel değerimiz çalışanlarımız ve çalışan niteliklerimizdir. Çalışanlarımızın gelişmelerine imkan tanıyarak yetenek ve mutluluklarını arttırmak öncelikli görevlerimizdir.

Ürün ve hizmetlerimiz:

Kalite esaslarına dayalı sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizin siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilmesi varlığımızın ilk koşuludur.

fabrika ust gorunum 2019