Genel Amaçlı Plastik Palet , orta sınıf büyüklüğündeki yükler için idealdir. Aynı zamanda, uygun maliyetli ve güvenilir bir taşıyıcıdır. Hatta, müşteri tercihine göre kendi içinde bir çok ölçü ve model gruplarına ayrılmaktadır. İşlenmemiş PP  hammadde hatta, birinci kalite geri dönüşüm PP ham maddeden üretilmektedir. Böylelikle, erimiş plastiğin palet içeriğine en üst düzeyde dağılım göstermesinden dolayı düşük ağırlığına rağmen yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Bununla birlikte, kişiye özel renk seçenekleriyle üretilebilmektedir. Aynı zamanda, kolay temizlenebilir, böceklenme ve ya çürüme gibi deformasyonlara uğramaz. Plastik palet çeşitlerimiz, Kızaklı & Kızaksız, Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı, kullanım alanına göre işlevsellik oluşturmaktadır. Bununla birlikte, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları ve streç film tutacakları bulunmaktadır. Hatta, firmalara özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur. Ancak, özel renk seçeneklerinde stokta bulunmayan ürünlerimiz için minimum üretim adeti istenmektedir.

Genel Amaçlı Plastik Palet ölçü seçenekleri: 60×80, 80×100, 80×110, 80×120, 80×130. Hatta, 90×100, 90×110, 90×120, 90×130. 100×100, 100×110, bununla birlikte, 100×120, 100×130, 110×110, 110×120, 110×130. Böylelikle, genel amaçlı plastik palet grubu alanında en çok ölçü çeşitliliğine sahiptir. Aynı zamanda, sektör olarak kullanım alanları, istifleme, üretilen ürün hacmi ve paketleme gibi bir çok sebepten dolayı farklı ölçüler tercih edilmektedir. Bundan dolayı, bu ölçü çeşitliliği sayesinde, siz değerli müşterilerimizin kullanımına yönelik en düşük maliyetli ve kullanışlı çözümler sunuyoruz.

%100 Yerli Üretim

Yerli ve milli üretimin destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Böylelikle, ürünlerin kalıplarını Tekirdağ – Muratlı Organize Sanayi Bölgesinde kendi bünyemizdeki kalıp atölyemizde üretmekteyiz. Bundan dolayı, daha düşük maliyetler ile özel tasarımlar da geliştiriyoruz. Hatta, palet geliştirme ve üretim süreçlerimizi tek çatı altında topluyoruz. Bundan dolayı, kendi tesislerimizde sizler için tasarlıyoruz. Bu sayede, siz değerli müşterilerimizin özel istek ve taleplerini karşılayabiliyoruz.

Kalıplarımızı kendi bünyemizdeki kalıp atölyesinde işliyoruz hatta, Ar-Ge çalışmalarımızı yapıyoruz. Böylelikle, lojistik ve üretim tesislerimizle dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktan gurur duyuyoruz! Aynı zamanda, Avrupa bölgesine ihracatlar da Bosna Hersek – Saray Bosna bölgesinde iş birliği içinde çalıştığımız Meridian Group D.O.O ile sağlıyoruz. Bununla birlikte dağıtım ağımızı genişleterek ürünlere daha kolay ulaşımı sağlıyoruz.

Böylelikle, Elite Plast olarak; amacımız, siz değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilmek. Bundan dolayı, kalite ve güven politikamızdan ödün vermeden gayret ile çalışıyoruz.

Tüm plastik palet çeşitlerini keşfetmek için tıklayın.

Genel Amaçlı Plastik Palet Çeşitleri