You are currently viewing Plastik Kasa İzmir
plastik kasa kapalı tip balkonlu sanayi kasası 40x60x17cm mavi

Plastik Kasa İzmir

İzmir’de Plastik Kasa Satışı

Elite Plast olarak, İzmir bölgesinde plastik kasa satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Endüstriyel lojistik ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli plastik kasalar sunuyoruz. İzmir ve çevresindeki işletmeler için güvenilir bir tedarikçi olarak biliniyoruz ve plastik kasalarımızla işlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

İzmir Bölgesi’ne Özel Hizmetlerimiz

İzmir ve çevresindeki işletmelere özel olarak, ihtiyaçlarınıza uygun plastik kasaları sunuyoruz. İşte size sunabileceğimiz bazı hizmetler:

  • Hızlı Teslimat: İhtiyacınız olan plastik kasaları hızlı bir şekilde teslim ediyoruz, böylece operasyonlarınızı kesintiye uğratmıyoruz.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Farklı boyutlarda, tasarımlarda ve yük taşıma kapasitelerinde plastik kasalar sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun olanı seçme özgürlüğünüzü sağlıyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Plastik kasalarımızın rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Kalite ve uygunluk konularında her zaman iddialıyız.

Bizimle İletişime Geçin

Elite Plast olarak, İzmir bölgesindeki işletmelere en iyi plastik kasaları sunmak için buradayız. Plastik kasa ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işletmenizin verimliliğini artırmak için bize ulaşın. Daha fazla bilgi almak, ürünlerimizi incelemek veya bir teklif talep etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Elite Plast – Plastik Kasa Çözümleri İzmir’de!

Plastik Kasa İzmir Bölgesi’nde kullanımı her geçen geçen gün artıyor

Plastik Kasa İzmir Bölgesi, kullanım alan olarak bir çok faaliyette işleyişi kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Her türlü endüstri alanında taşımacılık, istifleme, ayrıştırma, nakliye ve lojistik  konularını en uygun hale getirmek için iyi bir yardımcıdır. Plastik Kasalar Dolaşım oranında da hafif tasarımından dolayı kullanımı kolaylaştırır. Plastik Kasalar opsiyonel olarakta hava ve sıvı geçiren tasarımıyla kullanılan ürünün muhafazasına uygunluğu açısından yardımcıdır. Plastik Kasa hijyenik ve gıda depolama ve taşıma için uygundur. Yoğun kullanıma karşı da belirgin bir darbe dayanımı ve direnç sağlayan sert bir malzemeden yapılmıştır. Plastik kasaların Kapalı alt taban kısmı ve havalandırmalı duvarları sayesinde hassas ve hava alması gereken  meyve ve sebzelerin lojistiği için idealdir.

Plastik Kasa İzmir Çevresindeki Üreticiler

Elite Plast firmasının grup şirketlerine katılması ile plastik palet ve plastik kasa üretimine başlayarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek teknoloji makine ve kontrol ekipmanları ile 15.000 m² açık 7000 m² kapalı alanı ile Tekirdağ / Muratlı ’da bulunan fabrikamızda üretimi yapılan ürünlerimiz, İstanbul / Bahçeşehir ’de bulunan idari ofis, satış ve depolama merkezimizden 32 farklı ülkeye sevk edilmektedir.

Plastik Kasa İzmir Bölgesi ve çevresinde kullanan firmalar

Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile hijyenik kasa ve paletlerimiz tüm gıda ve ilaç sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir. Hava akışını sağlayan delikli yan yüzeyleri, ürünleri taze tutarak mükemmel bir hava akışının sağlanması için en iyi çözümü sunar. Plastik Kasa, tamamen işlenmemiş PP  hammadde, birinci kalite geri dönüşüm PP hammaddeden ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddeden üretilmektedir. Kolay temizlenebilir, böceklenme ve ya çürüme gibi deformasyonlara uğramaz. Geri dönüşümlüdür. Opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için tutma yerleri açık ve ya kapalı olarak değiştirilebilir. Firmalara özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur. Özel renk seçeneklerinde stokta bulunmayan ürünlerimiz için minimum üretim adeti istenmektedir.

Ürünlerin kalıplarını Tekirdağ – Muratlı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan kendi bünyemizdeki kalıphanemizde üretmekteyiz. Bu nedenle gerekenden daha yüksek maliyetler olmadan özel tasarımlar da geliştiriyoruz. Tüm plastik palet geliştirme ve üretim süreçlerimizi tek çatı altında kendi kalıphane ve üretim tesislerimizde sizler için tasarlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin özel istek ve taleplerini karşılayabiliyoruz.

Kendi bünyemizdeki kalıphane, Ar-Ge, lojistik ve üretim tesislerimizle dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktan gurur duyuyoruz! Avrupa bölgesine ihracatlarda Bosna Hersek – Saray Bosna bölgesinde iş birliği içinde çalıştığımız Meridian Group D.O.O ile birlikte dağıtım ağımızı genişleterek ürünlere daha kolay ulaşımı sağlıyoruz.

Elite Plast olarak, siz değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilmek için, kalite ve güven politikamızdan ödün vermeden gayret ile çalışıyoruz.

Bir cevap yazın