You are currently viewing Plastik Palet İzmir
Plastik Palet İzmir Bölgesi

Plastik Palet İzmir

İzmir’de Plastik Palet Satışı

Elite Plast olarak, İzmir bölgesinde plastik palet satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Endüstriyel lojistik ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli plastik paletler sunuyoruz. İzmir ve çevresindeki işletmeler için güvenilir bir tedarikçi olarak biliniyoruz ve plastik paletlerimizle işlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Plastik Paletler?

Plastik paletler, tahta paletlere göre bir dizi önemli avantaja sahiptir. Dayanıklılıkları, hijyenik özellikleri, ağırlık taşıma kapasiteleri ve daha fazlasıyla işletmeniz için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, plastik paletlerin bakımı daha kolaydır ve uzun vadede maliyet tasarrufu sağlar. Hafif ve yerden tasarruf etme açısından kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Paletleri iç içe istifleyerek %75 oranında yer kazanımı sağlar. Plastik palet ayaklarının konik şekli sayesinde kenetlenerek istiflenebilir, bu sayede hem nakliye hem depolama masraflarını minimuma indirir. Bu sebepten kullanımı günümüzde artmaktadır.

İzmir Bölgesi’ne Özel Hizmetlerimiz

İzmir ve çevresindeki işletmelere özel olarak, ihtiyaçlarınıza uygun plastik paletleri sunuyoruz. İşte size sunabileceğimiz bazı hizmetler:

  • Hızlı Teslimat: İhtiyacınız olan plastik paletleri hızlı bir şekilde teslim ediyoruz, böylece operasyonlarınızı kesintiye uğratmıyoruz.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Farklı boyutlarda, tasarımlarda ve yük taşıma kapasitelerinde plastik paletler sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun olanı seçme özgürlüğünüzü sağlıyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Plastik paletlerimizin rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Kalite ve uygunluk konularında her zaman iddialıyız.

Elite Plast olarak, İzmir bölgesindeki işletmelere en iyi plastik paletleri sunmak için buradayız. Plastik palet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işletmenizin verimliliğini artırmak için bize ulaşın. Daha fazla bilgi almak, ürünlerimizi incelemek veya bir teklif talep etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Elite Plast – Plastik Palet Çözümleri İzmir’de!

Palet İzmir Çevresindeki Üreticiler

Elite Plast firmasının grup şirketlerine katılması ile plastik palet üretimine başlayarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek teknoloji makine ve kontrol ekipmanları ile 15.000 m² açık 7000 m² kapalı alanı ile Tekirdağ / Muratlı ’da bulunan fabrikamızda üretimi yapılan ürünlerimiz, İstanbul / Bahçeşehir ’de bulunan idari ofis, satış ve depolama merkezimizden 32 farklı ülkeye sevk edilmektedir.

Plastik Palet İzmir Bölgesi ve Çevresinde Kullanan Firmalar

Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile hijyenik paletlerimiz tüm gıda ve ilaç sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir. Bu palet çeşitlerimize ek olarak ağır yük için kullanılan sektörlere ve ihracata yönelik plastik palet kullanan müşterilerimize en uygun çözümü sunmaktayız.

Genel Amaçlı Plastik Palet ölçü seçenekleri: 80×100, 80×110, 80×120, 80×130. 90×100, 90×110, 90×120, 90×130. 100×100, 100×110, 100×120, 100×130, 110×110, 110×120, 110×130. olarak genel amaçlı plastic palette grubu alanında en çok ölçü çeşitliliğine sahiptir. Sektörel olarak kullanım alanları, istifleme, üretilen ürün hacmi ve paketleme gibi bir çok sebepten dolayı farklı ölçüler tercih edilmektedir. Bizler bu ölçü çeşitliliği sayesinde, siz değerli müşterilerimizin kullanımına yönelik en düşük maliyetli ve kullanışlı çözümler sunuyoruz.

. Tekirdağ - Muratlı Organized Industrial Zone Molds of products We manufacture in our own molding room located in Tekirdağ - Muratlı Organized Industrial Zone. For this reason, we also develop custom designs without higher costs than necessary. We design all our plastic pallet development and production processes for you in our own molding and production facilities under one roof. We can meet the special requests and demands of our valued customers.

We are proud to export to many countries of the world with our molding house, R&D, logistics and production facilities. With the Meridian Group D.O.O, which we cooperate in the Bosnia and Herzegovina - Saray Bosnia region for exports to the European region, we expand our distribution network and provide easier access to products. Meridian Group D.O.O .

As Elite Plast, we work diligently without compromising our quality and trust policy in order to meet the demands of our valued customers.

Leave a Reply