You are currently viewing Plastik Palet Ankara
Plastik Palet Ankara Bölgesi

Plastik Palet Ankara

Ankara’da Plastik Palet Satışı

Elite Plast olarak, Ankara bölgesinde plastik palet satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Endüstriyel lojistik ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kaliteli plastik paletler sunuyoruz. Ankara ve çevresindeki işletmeler için güvenilir bir tedarikçi olarak biliniyoruz ve plastik paletlerimizle işlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Plastik Paletler?

Plastik paletler, tahta paletlere göre bir dizi önemli avantaja sahiptir. Dayanıklılıkları, hijyenik özellikleri, ağırlık taşıma kapasiteleri ve daha fazlasıyla işletmeniz için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, plastik paletlerin bakımı daha kolaydır ve uzun vadede maliyet tasarrufu sağlar.

Ankara Bölgesi’ne Özel Hizmetlerimiz

Ankara ve çevresindeki işletmelere özel olarak, ihtiyaçlarınıza uygun plastik paletleri sunuyoruz. İşte size sunabileceğimiz bazı hizmetler:

  • Hızlı Teslimat: İhtiyacınız olan plastik paletleri hızlı bir şekilde teslim ediyoruz, böylece operasyonlarınızı kesintiye uğratmıyoruz.
  • Geniş Ürün Yelpazesi: Farklı boyutlarda, tasarımlarda ve yük taşıma kapasitelerinde plastik paletler sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun olanı seçme özgürlüğünüzü sağlıyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Plastik paletlerimizin rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Kalite ve uygunluk konularında her zaman iddialıyız.

Bizimle İletişime Geçin

Elite Plast olarak, Ankara bölgesindeki işletmelere en iyi plastik paletleri sunmak için buradayız. Plastik palet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işletmenizin verimliliğini artırmak için bize güvenebilirsiniz. Ankara ve civarı için plastik palet çeşitlerini inceleyin, ihtiyacınıza göre plastik palet ölçülerini seçin ve operasyonlarınızı geliştirin.

Elite Plast – Plastik Palet Çözümleri Ankara’da!

Plastik Palet Ankara Bölgesi’nde kullanımı her geçen geçen gün artıyor

Plastik Palet Ankara Bölgesi, Hafif ve yerden tasarruf etme açısından kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Paletleri iç içe istifleyerek %75 oranında yer kazanımı sağlar. Plastik Palet ayaklarının konik şekli sayesinde kenetlenerek istiflenebilir, bu sayede hem nakliye hem depolama masraflarını minimuma indirir. Bu sebepten dolayı kullanımı günümüzde artmaktadır.

Ankara Çevresindeki Plastik Palet Üreticileri

Elite Plast firmasının grup şirketlerine katılması ile plastik palet üretimine başlayarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek teknoloji makine ve kontrol ekipmanları ile 15.000 m² açık 7000 m² kapalı alanı ile Tekirdağ / Muratlı ’da bulunan fabrikamızda üretimi yapılan ürünlerimiz, İstanbul / Bahçeşehir ’de bulunan idari ofis, satış ve depolama merkezimizden 32 farklı ülkeye sevk edilmektedir.

Plastik Palet Ankara Bölgesi ve Çevresinde Kullanan Firmalar

Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile hijyenik paletlerimiz tüm gıda ve ilaç sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir. Bu palet çeşitlerimize ek olarak ağır yük için kullanılan sektörlere ve ihracata yönelik plastik palet kullanan müşterilerimize en uygun çözümü sunmaktayız.

General Purpose Plastic Pallet size options: 80 × 100, 80 × 110, 80 × 120, 80 × 130. 90 × 100, 90 × 110, 90 × 120, 90 × 130. 100 × 100, 100 × 110, 100 × 120, 100 × 130, 110 × 110, 110 × 120, 110 × 130. As the general purpose plastic pallet group, it has the most variety of dimensions. Different sizes are preferred because of many reasons such as usage areas, stacking, product volume produced and packaging. Thanks to this size range, we offer the lowest cost and useful solutions for the use of our valued customers.

. Tekirdağ - Muratlı Organized Industrial Zone bulunan kendi bünyemizdeki kalıphanemizde üretmekteyiz. Bu nedenle gerekenden daha yüksek maliyetler olmadan özel tasarımlar da geliştiriyoruz. Tüm plastic palette geliştirme ve üretim süreçlerimizi tek çatı altında kendi kalıphane ve üretim tesislerimizde sizler için tasarlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin özel istek ve taleplerini karşılayabiliyoruz.

We are proud to export to many countries of the world with our molding house, R&D, logistics and production facilities. With the Meridian Group D.O.O, which we cooperate in the Bosnia and Herzegovina - Saray Bosnia region for exports to the European region, we expand our distribution network and provide easier access to products. Meridian Group D.O.O .

As Elite Plast, we work diligently without compromising our quality and trust policy in order to meet the demands of our valued customers.

Leave a Reply