plastik-palet

Dünyanın en fazla ölçü çeşişdine sahip plastik palet üreticisi olarak her türlü kullanım alanlarına uygun palet üretimimiz mevcuttur. Plastik palet çeşitlerimiz; iç içe geçebilen & ihracat paleti, ağır yük & raf paleti, hijyenik palet ve metal profilli palet olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

plastik-kasa

Plastik kasa ürünlerimiz her türlü kullanım alanlarına uygun kasa çeşidimiz mevcuttur. Katlanır Kasa çeşitleri, Delikli Kasalar, Endüstriyel Kasalar, Kapalı Kasalar, İçecek Kasaları, Avadanlık, Ekmek Kasaları, KLT kasaları olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz

Palet Konteyner Kutuları, yüksek hacimli malzemelerin depolanması ve taşınması için tasarlanmıştır. Çok çeşitli ölçü çeşitliliğine sahip olan plastik konteyner; Katlanabilir, Delikli, Kapalı, Tekerlekli olarak kendi içinde özelleştirilebilerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

plastik çöp konteyneri 770 litre

Plastik Çöp Konteynerimiz 7 litreden 1100 litreye kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Çöp kutuları ve konteynerler için yüksek kaliteli plastik malzeme kullanılarak güçlendirilmiştir. Kendi içinde farklı ölçülerde ve tekerlekli & pedallı çeşitleriyle farklı opsiyonlar sunarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

KAPAT
×
×

Sepet