genel amaçlı plastik palet 80x120cm siyah

General Purpose Plastic Pallet

Orta sınıf büyüklüğündeki yükler için idealdir. Maliyeti uygundur. Taşıyıcı olarak güvenilirdir. Müşteri tercihine göre kendi içinde bir çok ölçü ve model gruplarına ayrılmaktadır. İşlenmemiş PP hammadde ve birinci kalite geri dönüşüm PP hammaddeden üretilmektedir. Erimiş plastiğin, palet içeriğine en üst düzeyde dağılım gösterir bundan dolayı düşük ağırlığına rağmen yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Kişiye özel renk seçenekleriyle üretilebilmektedir. Kolay temizlenebilir bundan dolayı böceklenme ve ya çürüme gibi deformasyonlara uğramaz. Kızaklı & Kızaksız, Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları ve streç film tutacakları tasarlanmıştır. Bu sayede firmalar kendi kullanımını özelleştirebilir. Bununla beraber, özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur.

Plastik Kasa Üretimi Hakkında

Oneway and Nestable Plastic Pallet

Hafif ve yerden tasarruf etme açısından kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Paletler iç içe istiflenebilir, bundan dolayı %75 oranında yer kazanımı sağlanır. Palet ayakları konik şeklindedir, bu sayede kenetlenerek istiflenebilir. Nakliye ve depolama masraflarını bu sayede minimuma indirir. İhracat için idealdir. Kızakları çıkartılıp takılabilir bu sayede mukavemet arttırılabilir, bundan dolayı sayede taşımada az yer kaplar. Uygun maliyetli ve güvenilir bir taşıyıcıdır. Kızaklı & Kızaksız, Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları ve streç film tutacakları tasarlanmıştır. Bu sayede firmalar kendi kullanımını özelleştirebilir. Üstelik özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur.

plastik palet ve kasa hakkında

Heavy Load and Racking Plastic Pallet

Ağır yük paleti dayanıklı, darbelere karşı mukavemetlidir, bu sayede yüksek ağırlıklar için uygundur. Bundan dolayı yüksek dolaşım sayısını maksimuma çıkartır. İhracat için idealdir. Üzerine konulacak yükün ağırlığına göre alüminyum 1x profil, 2x profil, 3x profil takılabilir, bunun sayesinde mukavemet ve dayanım gücü artar. Profiller sayesinde raflarda kullanım ömrü daha uzun olur. Bunun sayesinde, raf kullanımlarında özellikle bükülmeye ve esnekliğe karşı dayanımı yüksektir. İşlenmemiş PP hammadde ve birinci kalite geri dönüşüm PP hammaddeden üretilmektedir. Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları ve streç film tutacakları tasarlanmıştır. Bu sayede firmalar kendi kullanımını özelleştirir. Bununla beraber, özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur.

Metal Reinforcement and Racking Plastic Pallet

Profilli Palet dayanıklı, darbelere karşı mukavemetlidir, bu sayede yüksek ağırlıklar için uygundur. Bu sayede, yüksek dolaşım sayısını maksimuma çıkartır. Üzerine konulacak yükün ağırlığına göre alüminyum 1x profil, 2x profil, 3x profil takılması sayesinde mukavemet ve dayanım gücü artar. Bundan dolayı, raf kullanımlarında özellikle bükülmeye ve esnekliğe karşı dayanımı yüksektir. İşlenmemiş PP hammadde ve birinci kalite geri dönüşüm PP hammaddeden üretilmektedir. Dolaşım oranında da sağlam ve dayanıklı tasarımından dolayı kullanım sayısını arttırır. Bu sayede dayanımından dolayı maliyeti azaltır. Kolay temizlenebilir, bundan dolayı böceklenme ve ya çürüme gibi deformasyonlara uğramaz. Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları hatta streç film tutacakları tasarlanmıştır. Bu sayede firmalar kendi kullanımını özelleştirebilir. Bununla beraber, özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur.

Hygienic Plastic Pallet

Hijyenik Palet orta sınıf büyüklüğündeki yükleri taşır. Saf hammaddeden üretilir bu sayede gıda ve ilaçla temas eder. Taşıyıcı olarak güvenilirdir. Müşteri tercihine göre kendi içinde bir çok ölçü ve model gruplarına ayrılmaktadır. Erimiş plastiğin, palet içeriğine en üst düzeyde dağılım göstermesinden dolayı düşük ağırlığına rağmen yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Kolay temizlenir. Plastik olması nedeniyle böceklenme ve ya çürüme gibi deformasyonlara uğramaz. Kızaklı & Kızaksız, Üstü Kapalı & Üstü Açık olarak kullanıcının isteğine göre değişim gösterir. Bundan dolayı, opsiyonel olarak müşterilerimizin kullanma alanları için güvenlik tırnakları hatta streç film tutacakları tasarlanmıştır. Bu sayede firmalar kendi kullanımını özelleştirebilir. Bununla beraber, özel logo baskısı ve renklendirme seçenekleri de mevcuttur.